Kulübümüzden Yeşilyurt D.Ç Ofspor maçı öncesi dostluk yemeği

semaver

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek ve İdaresi, Ziraat Türkiye Kupası 4. Çeşit maçında karşılaşacağımız Yeşilyurt D.Ç Ofspor maçı öncesi Yeşilyurt D.Ç Ofspor Lideri Olcay Saral ve Ofspor İdare Şurası üyelerini, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda ağırladı.

Dostluk yemeğinin akabinde iki kadronun liderleri Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Her rakibin pahalı olduğunu belirterek kelamlarına başlayan Lider Dursun Aydın Özbek, şu sözleri kullandı.

“Ofspor bu akşam rakibimiz. Bizim için fazlaca bedelli bir rakip. Bu alanda bizimle çabaya çıkan her kadro tıpkı kıymettedir. Rakibimizin hangi ligde oynadığına, başarısına bakmaksızın bizim rakibimizdir ve hayli kıymetlidir. Sevgili liderime beğenilen geldin diyorum. Alanda her iki grup da onurlu gayret edecek. Sakatlık olmadan hoş bir maç izletsinler seyircilere. Aldığım bilgiye nazaran Beşiktaş maçında 8 bin bilet satmışız, Of maçında 11 bin bilet satılmış. Lidere bir daha beğenilen geldin diyorum, kadrosuna da lig gayretinde muvaffakiyetler diliyorum. Burada da inşallah hoş bir gayret seyredeceğiz seyircilerimiz ve Ofsporlu kardeşlerimizle birlikte.”

Yeşilyurt D.Ç Ofspor Lideri Olcay Saral ise şunları söylemiş oldu:

“Başkanıma ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim. Galatasaray ile karşılaşma oynuyor olabilmek, burada olabilmek epey değerliydi. Ben 11 yıldır kulüp lideriyim Trabzonspor ile bir idman maçı bile yapamadık. Bugün burada Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Galatasaray ile resmi bir karşılaşma oynuyoruz. Bu bizim için hayli kıymetli ve manalı. Burada onurumuzla uğraş edip, Trabzon’u, Of’u temsil edip Oflulara bu biçimde bir kadromuz var dedirtmek istiyoruz.”