Kayseri Spor A.Ş’de kardeş indirimi

Hasan

Member
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Türkiye’ye örnek olan ‘Kayseri Modeli Belediyecilik’ hizmetlerinin yanı sıra ‘Genç Dostu’ hizmet anlayışı ile öğrenciler ve gençler başta olmak üzere Kayserililerin gönlüne dokunan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, gençlere yönelik eğitim öğretim yılına damga vuracak, takdir toplayan müjdelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, bu kapsamda Spor Okulları’na kayıtlı öğrencilerin kardeşlerine Spor A.Ş. Spor Okulları’nda yüzde 50 indirim uygulanacağı muştusunu verdi.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Spor A.Ş.’nin Yaz Devri Spor Okulları Kapanış Töreni’nde gençlerle buluşan Büyükkılıç, gençler tarafınca coşkuyla karşılanırken, ergenlerden gelen talebe anında karşılık vererek, bir muştuyu daha paylaştı.

Başkan Büyükkılıç, ergenlerden gelen talebe anında talimat vererek, “Kardeş indirimi olsun diyorlar. Kardeş indirimi de yüzde 50 olsun, iyi olsun. Sizi mi kıracağız. Bu tesisler sizlerin. Nezih bir ortamda, en kıymetlisi emniyetli bir ortamda sizlere layık olma tarafında çaba gösteriyoruz. Bizlere duyduğunuz inançtan dolayı ayrıyeten teşekkür ediyorum” dedi.

Gençler Büyükkılıç’ın, Spor A.Ş.’ye ilişkin Spor Okulları’nda indirim muştusunu alkışlarla ve büyük bir coşkuyla karşıladı.

Başkan Büyükkılıç’ın muştusu kapsamında, Kayserililere sporu sevdiren Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., Spor Okulları’na kayıtlı öğrencilerin kardeşlerine, Spor Okulları’nda alacakları hizmetlerde yüzde 50 indirim uygulanacak.