İşte deprem felaketinden sonra nasıl yardım edebileceğiniz

Leila

Global Mod
Global Mod
Kuzey Afrika ülkesinin tarihindeki en kötü depremlerden biri geçtiğimiz Cuma günü Fas’ta meydana geldi. 2.000’den fazla kişi öldü ve 2.000 kişi de yaralandı. Özellikle Atlas Dağları’nın az gelişmiş bölgelerinde pek çok insan evini kaybetti. Bunların büyük çoğunluğu bağışlara güveniyor.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Alman Kızıl Haçı’ndan Christof Johnen’e göre, Almanya’dan yardım etmek isteyen herkesin öncelikle parasal bağışlara güvenmesi gerekiyor. DRK’nın uluslararası işbirliği başkanı, Almanya editör ağına (Haberler) şunları söyledi: “Şu anda yardım etmenin en iyi yolu, insani yardım kuruluşlarına mali destek sağlamaktır.” Öte yandan, iyi niyetli ancak koordinasyonsuz yardım teslimatları depoları dolduracak ve dolayısıyla taşıma ve sınıflandırma kapasitesini kısıtlayacaktır.

Depremzedelere banka havalesi yoluyla bağışta bulunabilirsiniz:

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Alman Kızıl Haçı

IBAN: DE63 3702 0500 0005 0233 07

Köln Sosyal Ekonomi Bankası

BIC: BFSWDE33XXX

Anahtar kelime: deprem Fas

Kriz radarı

Haberler yabancı muhabiri Can Merey ve ekibi, her Çarşamba güvenlik durumuyla ilgili yeni haftalık bültende küresel krizlerin gelişimini analiz ediyor.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Caritas uluslararası

IBAN: DE88 6602 0500 0202 0202 02

Karlsruhe Sosyal Ekonomi Bankası

BIC: BFSWDE33KRL

Anahtar Kelime: Fas depremi sonrası acil yardım

UNICEF

IBAN: DE57 3702 0500 0000 3000 00

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Köln Sosyal Ekonomi Bankası

BIC: BFSWDE33XXX

Anahtar kelime: deprem Fas

Aksiyon Medeor’u

IBAN: DE78 3205 0000 0000 0099 93

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Sparkasse Krefeld

BIC: SPKRDE33

Bağış anahtar kelimesi: Fas depremi için acil yardım

Fas için çevrimiçi bağış mümkün

Alman Kızılhaçı, Caritas International, Unicef ve Action Medeor da online bağış yapma imkanı sunuyor.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Liste sürekli olarak genişletilmektedir ve eksiksiz olduğunu iddia etmemektedir.

Haberler/cb