Isparta Gül Şenliği’nde sahne alacak olan Seda Sayan’dan Melek Mosso’ya tavsiye!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz sene sahnede yaptığı el hareketiyle reaksiyon toplayan Melek Mosso’nun evvelki hafta Isparta’da sahne almaması için belediyeye yapılan şikayetler doğrultusunda konseri iptal edildi. Mosso yerine sahneye Seda Sayan çıkacak.

3 Haziran’da Melek Mosso Isparta’daki Gül Şenliği’nde konser verecekti. Lakin afişlerin bastırılması ardından Funda Arar ve Derya Uluğ üzere müzikçilerin yer aldığı konserde halk Melek Mosso’nun sahne almasına reaksiyon gösterdi. Mosso’nun evvelki sene sahne aldığı bir konserindeki uygunsuz davranışından kaynaklı yapılan bu reaksiyonlar üzerine belediye konseri iptal etti.

seda sayan

Bunun üzerine toplumsal medyada olay farklı yerlere sürüklenerek İslamiyet’e bile lisan uzatacak kadar hadsiz yorumlara yer verildi. Belediye Mosso yerine Seda Sayan’ın sahne alacağını duyurması üzerine ise bir daha bir küme kelamda özgürlükçü ve bayan hakları savunucuları(!) Sayan’a hakaret içeren yorumlar yapıldı.

melek mosso

MOSSO HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM!

Bunun üzerine Seda Sayan Posta gazetesine yaptığı açıklamada uygunsuz davranışlar sergileyen Mosso’ya sahne adabını hatırlattı. İşte o açıklama;

“Ben aslına bakarsan haftanın 5 günü çalışıyorum.. kimi vakit havalimanında öğreniyorum konser yerini. Melek kardeşimle ilgili araştırma yaptım… Isparta Belediyesi’nin sanatına ya da kadınlığına değil, bir konserinde bayanlarla ilgili yaptığı parmak işaretine reaksiyon gösterdiğini öğrendim…O hareketi görüntüden izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum…İnşallah tekrar bu biçimde bir harekette bulunmaz.”

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ALİŞAN’DAN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Yeğeni Ceylan’ın muvaffakiyetinde onu yalnız bırakmadı.