İbrahim Kendirci kaza geçirdi! “Anneme söylemeyin”

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
bir müddetdir ekranlardan uzak olan İbrahim Kendirci, kolu kırık bir biçimde ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Bebek’te taksiye binerken kameralara yakalandı. Kendirci’nin o hali nazarannlerin yüreğini hoplatırken, kaza geçirdiğini söz etti.

Kavak yelleri, Bizim Kıssa, Payitaht: Abdülhamid ve Nöbet üzere sevilen üretimlerde yer alan başarılı oyuncu İbrahim Kendirci, geçtiğimiz akşam Bebek’te görüntülendi. Sevilen oyuncu uzun müddettir magazin ve ekranlardan uzak olarak yaşıyordu. Şimdilerdeki hali sevenlerini korkuttu.

ibrahim kendirci

“ANNEMDEN SAKLIYORUM ÇEKMEYİN…”

Ünlü oyuncu Kendirci’nin taksiye binerken basına mensuplarına rastlaması kararı sorularını yanıtladı. Kendirci’nin kolu kırık biçimde alçıda olması gözlerden kaçmazken, kaza yaptığını lisana getirdi. O sırada Kendirci “Çekmeyin arkadaşlar! Uzun müddettir bu durumu annemden saklıyordum. Artık sayenizde öğrenmiş olacak.” sözlerini kullandı.

ibrahim kendirci

“KAYKAY YAPARKEN KOLUMU KIRDIM”

Kolunu nasıl kırdığını ve geçirdiği kazayı anlatan oyuncu “Kaykay yaparken ufak kaza geçirdim ve kolumu kırdım.” açıklamasında bulunurken müjdeli haberleri de sevenlerine verdi. Ünlü oyuncu eylül ayında hem dijital, tıpkı vakitte ana akım bir kanalda yeni projeler ile ekranlara döneceğini söylemiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bozkurt’ta yaşanan sel felaketinin yıldönümünde anma programı düzenlendi