Hayranlar, Eventim’in tahsis sisteminden şikayetçi

Leila

Global Mod
Global Mod
Taylor Swift nerede sahne alırsa alsın hayranlar akın ediyor. 33 yaşındaki müzik tarihinin en başarılı pop şarkıcılarından biri olarak kabul ediliyor. 2024 yazında beş konser için Almanya’ya gelecek olan yıldız, Hamburg, Münih ve Gelsenkirchen’de sahne alacak. Yoğun talep nedeniyle ek gösteriler bile var ve bilet sağlayıcı Eventim ön satış için özel bir sistem geliştirdi. Ancak, süreçte sorunlar var gibi görünüyor.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Çarşamba günü Eventim, Swift hayranlarını ön satış için uygun olup olmayacakları konusunda bilgilendirdi. Orada değilseniz, önce bekleme listesine alınmanız gerekir. Eventim, Almanya’da “Eras” turu için bilet satan tek sağlayıcıdır. Sağlayıcı ana sayfasında, talebin “ezici” olduğunu yazıyor. “Talebin mevcut bilet sayısından daha fazla olacağını varsayıyoruz.”

“İlk gelen alır”: Stoklarla biten biletler

Satış süreci buna bağlı olarak karmaşıktır. Peşin satışlar 12 Temmuz Çarşamba günü resmi olarak başlıyor: Gelsenkirchen’deki Veltins Arena için saat 9’da, Hamburg’daki Volkspark Stadyumu için saat 11’de ve Münih’teki Olimpiyat Stadı için saat 13’te Seçilen taraftarlara erişim kodları bir gün önce gönderilecektir. Bu, ertesi gün peşin satışlara katılmanıza olanak tanır: Kod, şehir başına en fazla dört bilet için geçerlidir. Biletleri kodla alacağınızın garantisi yoktur. Her zaman olduğu gibi, “Önce gelen alır” eski ilkesi geçerlidir – yalnızca özellikle hızlı olanlar bir bilet alır. Olimpiyat Stadı’nın 77.337 sandalyeye sahip olduğu Münih, muhtemelen en büyük şansa sahip olacak.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Taylor Swift biletleri: Hayranlar sorunlardan şikayet ediyor

Ancak Twitter’daki hayranlar sorunlardan şikayetçi. Görünüşe göre, bazıları ön satışla ilgili bir e-posta bile almadı – ret de yok. “Bekleme listesiyle ilgili bir e-posta bile yok. Yine de bir e-posta almalısın, değil mi? bir kullanıcı yazar.

Eventim’in erişim kodlarını hangi kriterlere göre gönderdiği de net değil. Bir kullanıcı, kocasının birkaç erişim kodu aldığını bile bildirdi. “Eventim’e göre, kocam gelmiş geçmiş en büyük Swiftie çünkü o Almanya’daki üç şehir için de kod alıyor – ve ben sadece bir tane.” Taylor Swift hayranları kendilerine “Swifties” diyor.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Ek gösteriler için ikinci bir şans da yoktur. Çünkü dört konserin biletleri sadece 23 Haziran’a kadar ön satış için kayıt yaptıranlar tarafından alınabilecek. Yazı işleri ağı Almanya’dan (Haberler) sağlayıcı Eventim’e yapılan bir talep Cumartesi günü yanıtsız kaldı.

Haberler/lhen