Hande Doğandemir’den estetik açıklaması!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Hande Doğandemir, bir mecmua için kamera önüne geçti. Ünlü oyuncu estetik açıklamalarıyla gündeme gelirken, hakkında merak edilenlere içtenlikle yanıt verdi. Ünlü oyuncu kendisini ünlüler dünyasına ilişkin olarak görmediğini belirtirken, özel ömrüyle iş ömrünü dengelemek için çabaladığını söz etti.

Ailesinin tek çocuğu olan 36 yaşındaki oyuncu Hande Doğandemir, bir mecmua için röportaj verdi. Açıklamalarındaki samimiyet göze çarparken, ünlü oyuncu estetik açıklamasında bulundu.

hande doğandemir

“ÖNEMLİ OLAN DENGEYİ KURABİLMEK”

Ünlü oyuncu kendini ünlülerin dünyasına ilişkin hissetmediğini belirtirken “kimi vakit kendimi bu dünyaya ilişkin hissetmiyorum. Mesleğimi epey sevdiğim için, var olabildiğim bir dünya. ömrümü kendi özelimde korumak ve istediğim üzere yaşamak için de çabalıyorum. Benim için hayli değerli bu dengeyi kurabilmek.” tabirini kullandı.

hande doğandemir

“ŞANSLIYIM”

Elinde olan mesleği için büyük bir baht olduğunu lisana getiren hoş oyuncu Doğandemir, “Sevdiğiniz mesleği yapabilmek aslına bakarsanız başlı başına büyük bir baht ve lüks. O yüzden kendimi hayli şanslı hissediyorum. Onun haricinde müşahede ve empati yetimi geliştirdiğimi; sesimi, vücudumu, ruhumu, hudutlarımı daha düzgün tanıyabildiğimi hissediyorum.” formunda deklare etti.

hande doğandemir

“ESTETİĞİM YOK OLSA SÖYLERİM”

Estetikle ilgili yöneltilen soruya ise “Estetiğe karşı biri değilim. Kim nasıl memnunsa ve kendini uygun hissediyorsa o denli yaşamalı. Niçin bu yanlış bir şeymiş üzere bilhassa bayanların üstüne gidiliyor anlamak mümkün değil. Ben doğallıktan yanayım şüphesiz. Lakin yaşımızla birlikte hepimiz kimi müdahaleler yapıyoruz. Estetiğim yok lakin olsa da söylerim. Bir gün gereksinim duyarsam yaptırırım da… Beni üzen toplumsal baskı ve dayatılan hoşluk algısıyla bayanların kendilerini oldukları üzere sevememesi… Kendimizi nasıl memnun hissediyorsak bence o denli hoşuz.” açıklamasında bulundu.