Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinden balayı pozları!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz hafta Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız nikah masasına oturan Hadise, Kıbrıs konserinde evliliği hakkında konuşmuştu. Çok memnun olduğunu söyleyen müzikçi Hadise ve Mehmet Dinçerler’den bayram daha sonrası çıktıkları balayından pozlar geldi.

Yaz aylarında düğün yapacakları konuşulan Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin Çırağan Sarayı’nda basına kapalı nikah kıymaları magazin gündeminde bomba tesiri oluşturmuştu. İmgelerin toplumsal medyaya sızmaması için büyük tedbir almalarına karşın düğünle ilgili fotoğraflar ortaya çıkmıştı. Evvelki akşam bayram aktifliği kapsamında Kıbrıs’ta sahne alan Hadise, sessizliğini bozdu. Ünlü isim evvelki günlerde Kıbrıs’taki konserinde hayranlarının karşısında hayli memnun olduğunu lisana getirmişti. Ünlü çift nikahlarının akabinde balayına çıktı.

“KALBİMİ ÇALAR BU DENİZ”

Hadise ve eşi Mehmet Dinçerler

Ünlü müzikçi dünyaevine girdiği Mehmet Dinçerler ile bayram daha sonrası balayına çıktı. Maldivler’e giden ünlü çiftin keyifli halleri toplumsal medya gündemine damga vurdu. Yaz aylarında düğün yapacakları konuşulan Hadise, eşiyle çıktığı ön balayında çekildikleri kareleri, “Kalbimi çalar bu deniz” notuyla paylaştı.

Hadise ve Mehmet Dinçerle balayına çıktı

Öte yandan 28 Mayıs’da New York’ta konser verecek olan Hadise, programının akabinde eşi Dinçerler ile Küba’da ya da Meksika’da ikinci balayını yapacak.

Hadise

NE OLMUŞTU?

Hadise ve Mehmet Dinçerler Çırağan Sarayında dünyaevine girdi

“ÇOK MUTLUYUM”

Ünlü çift 30 Nisan’da 20 kişilik basına kapalı bir merasimle dünyaevine girdi. Kıbrıs’ta bir yerde sahne alan Hadise, hayranlarına epey keyifli olduğunu söyleyerek, “Bu şarkıyı yıllardır söylüyordum ancak birinci sefer evlendikten daha sonra söylüyorum. Müziğimde prensesler üzereydim baba meskeninde diye lakin eşim bana hakikaten kraliçe üzere bakıyor. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar hoş sevdiği ve daima yanımda olduğu için” sözlerini kullandı.

Hadise

Hadisenin Kıbrıs konseri