Ferhat Güzel’in kız arkadaşı Parıltı Aksoy’u darp davasında şok gelişme!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ferhat Hoş, eğlenmek için gittiği yerde kız arkadaşıyla tartışma yaşadığını ve kız arkadaşının kendisine bıçakla saldırdığını sav ederek karakola sığınmıştı. Türkücü Ferhat Hoş ve kız arkadaşı Nurten Aksoy içinde yaşanan darp olayı üzerine açılan davada hakim karşısına çıktılar.

Ünlü müzikçi Ferhat Hoş, kız arkadaşı Işık Aksoy tarafınca bıçaklı akına uğradığını ileri sürerek şikayetçi olmuştu. Güzel ve kız arkadaşı Nurten Aksoy içinde yaşanan darp olayı üzerine açılan davada hakim karşısına çıktılar.

Olayı anlatan Ferhat Hoş ”Bana icra takibi başlatan Nurten, kredi kartımın bloke olduğunu görür görmez rengi soldu. Olay günü Nurten birden tekme atarak içeri girdi ve bana vurdu. daha sonra yere düşen telefonumu alarak parçaladı meskenden çıktıktan daha sonra manavın oraya gittiğimde elindeki bir poşetle yüzüme yanlışsız vurdu ben bana bir erkek vurdu zannettim” diyerek mağdur olduğunu tabir etti.

İstanbul 45.Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen birinci duruşmada tutuksuz müşteki sanık Ferhat Hoş avukatıyla bir arada hazır bulunurken, tutuksuz müşteki sanık Nurten Aksoy ise avukatı olmadan duruşmaya katıldı.

parıltı aksoy

“BIÇAK HAKKINDA HALÜSİNASYON GÖRÜYORDU’

Öteki müşteki sanık Nurten Aksoy ise mahkemede, Güzel’in söylemiş olduği her şeyin palavra olduğunu belirterek, ‘Yalan söylüyor, size burada ben yaptım demez. Biz kendisiyle 4 yıldır birebir konutu paylaştık. Kendisine artık bu münasebet nereye gittiğini, ya aile kurmamızı ya da ayrılmamızı söylemiş oldum. Daha evvel kendisini 2 sefer icraya vermiştim. daha sonrasında anlaşmıştık. Bana niye icraya veriyorsun ben istesen verirdim parayı dedi. Bana daima yanlış yaptığını görür görmez icra evraklarını geri çekmedim. Yerden çıkarak birlikte yürüdük. Ben taksiye binmek istedim, taksiyle daha evvel yaşadığımız meskene gittik ve eşyalarımı verirken bana ‘icraları geri çek bağımıza devam edelim’ dedi. Ben kabul etmeyince yüksek sesle konuşurken tartışma başladı. Kolumu kapı ortasına soktu, ısırdı. Bacağıma da yerdeki çıtayla vurdu. Aşağı indim ve gerimden gelerek kollarımdan tutarak yine meskene çıkardı. Elimde bıçak da yoktu, meskendeki hiç bir şebir daha de ziyan vermedim. Bıçak hakkında halüsinasyon görüyordu. Ben kendisini tehdit etmedim, mala ziyan verme kabahatini da işlemedim’ tabirlerini kullandı.

Alınan beyanların akabinde mahkeme, eksik konuların giderilmesi için duruşmayı erteledi.

“ADAMI MEŞHUR EDİYORUM”

Duruşmanın akabinde Ferhat Hoş bir açıklama yapmak istemezken, Nurten Aksoy ise “Şimdi bu yaptığım şeylerden de bir daha prim yapacak, bir iş kapısı, bir ekmek kapısı çıkar diye bir şeyler yapacak. Artık bununla alakalı o kadar epeyce palavra konuştu ki içeride ve kabul etmiyor. Benim sevgilimi meşhur yapıyoruz, adamı meşhur ediyorum. Biraz iş kapısı açılacak ona’ tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Teze göre Hoş, 27 Ağustos günü Parıltı Aksoy’la buluştu. Taksim’deki bir yerde eğlenen ikili, bir süre daha sonra ortalarındaki para bağlantısı niçiniyle şikayetçi oldukları bir dava niçiniyle tartışmaya başlamış ve bir süre daha sonra yerden ayrılan ikili, Güzel’in Şişli’deki meskeninde de tartışmaya devam etmişti.

“SENİN KARNINI DEŞECEĞİM”

Argümana bakılırsa; kısa müddette arbedeye dönüşen tartışmada Parıltı Aksoy, mutfaktan aldığı bıçakla Güzel’e saldırdı. “Senin karnını deşeceğim” kelamlarıyla bıçağı savuran Aksoy, kız arkadaşının eline geçirdiği telefonu duvara fırlattı.

FERHAT HOŞ POLİSE SIĞINDI

Başına aldığı darbe daha sonrası kız arkadaşını meskenden çıkartmaya çalışan Hoş, başarılı olamayınca meskenden kaçtı. İkilinin yüksek sesli arbedesi devam ederken, yoldaki polisleri fark eden ünlü müzikçi polislere sığındı.

KIZ ARKADAŞIM BIÇAKLA SALDIRDI!

İkili karakola gdolayıldü. Sabah’ta yer alan habere bakılırsa, Işık Aksoy, Taksim’deki yerden çıktıktan daha sonra kız arkadaşının kendisini darp ettiğini, zorla meskene götürdüğünü, burada tekme ve yumruklarla darp edilmeye devam ettiğini anlattı. Hoş ise bıçakla atağa maruz kaldığını söylemiş oldu.