Fare her gece çalışma tezgahını temizliyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Kamera filmleri küçük yardımcı

Küçük Fare her gece çalışma tezgahını temizliyor

Bir fare kapı eşiğinde oturuyor ve solucanı yiyor.

© Kaynak: Sina Schuldt/dpa/arşiv resmi

Makaleyi dinle • 1 dakika

Mandallar, mantarlar ve vidalar: Akşamları bir Galli'nin çalışma tezgahına dağılmış olan hemen hemen her şey, ertesi sabah bir kutuya kaldırılır. Bir güvenlik kamerası nihayet şaşırtıcı bir şeyi ortaya çıkarır.

Rodney Holbrook'un bahçe kulübesinde mucizevi şeyler oldu: rastgele dağılmış nesneler bir gecede Galli emeklinin çalışma tezgahındaki bir kutunun içinde kaldı ve bu durum aylarca devam etti. Kurulu bir güvenlik kamerası nihayet karanlığa ışık tuttu: kulübesinde temizlik yapan bir fareydi.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Buildingh Wells kasabasından 75 yaşındaki bir kişi çeşitli İngiliz medyasına şunları söyledi: “İlk önce kuşlar için sakladığım yiyeceklerin bir kısmının kulübedeki eski ayakkabılara düştüğünü fark ettim.” Ancak bu sadece başlangıçtı: Daha sonra çalışma tezgahına dağılmış vidalar gizemli bir şekilde bir kutuya düştü ve mandallar, mantarlar, somunlar ve küçük plastik bardaklar da orada düzenli bir şekilde saklandı ve bu durum haftalarca devam etti. Holbrook kendi kendine gece temizlik operasyonlarının arkasında kimin olduğunu sordu ve sonunda bir kamera yerleştirdi.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Bu durum şaşırtıcı bir şeyi ortaya çıkardı: Bir fare neredeyse her gece çalışma tezgahının üzerinde ortalığı karıştırıyordu ve bazen onun koyduğu nesneler kemirgenden iki kat daha büyüktü. Emekli, “Artık ortalığı toparlama zahmetine bile girmiyorum, eşyaları dışarıdaki kutuya bırakıyorum, onlar da yerlerine geri koyuyorlar” dedi. “Gerçekten etkilendim.”

Artık küçük yardımcısına bir isim verdi: Galce Düzenli Fare.

Haberler/seb