Eski Survivor yarışmacısı His Bal’ın yeni mesleği şaşırttı!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Survivor yarışmacısı His Bal voleybolu bırakarak spor mesleğini noktaladı. Profesyonel voleybolcu olan eski survivor yarışmacısı yeni mesleğiyle herkesi şaşırttı. Son haliyle de merak edilen His Bal’ın yeni mesleği…

Emlak Toki, Vakıfbank Güneş Sigorta, Riso Scotti Pavia, Fenerbahçe kadrolarında forma giyen eski voleybolcu His Bal spor mesleğini bitirdi. Geçtiğimiz senelerda survivor yarışına katılarak büyük bir hayran kitlesine sahip olan His Bal turizm kesiminde iş ömrüne atıldı.

Toplumsal medyayı etkin kullanan isimler içinde yer alan 35 yaşındaki survivor yarışmacısı şu sıralar dış ticaret ile uğraştığını ve işini de severek yaptığını deklare etti.

his bal yeni mesleği

“MARKALAR ORTASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYORUM”

His Bal, “Şubat ayından beri bu alanda kendimi geliştirip, hoş işler yaptım. Türkiye’de var olan ve dünyaya açılmayı bekleyen markalarla iş birlikleri yapıp, Avrupa ve dünya içinde bu markalara köprü oluyorum. Şu periyoda kadar fazlaca başarılı işlere imza attık. En kısa vakitte da daha büyük ve hoş projelerimiz olacak” açıklamasına bulundu.