Eşinin ani vefatıyla yıkılan Has Namal 2 yıl daha sonra birinci sefer görüntüledi! Son hali şaşırttı

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Has Namal, Ekim 2020′ de eşi Ahmet Serdar Oral’ı kaybettikten daha sonra birinci sefer görüntülendi. 53 yaşındaki eşi Serdar Oral’ın ani vefatının akabinde adeta yıkılan Has Namal uzun vakit daha sonra Bodrum’da çocuklarıyla birlikte görüntülendi. İşte ünlü oyuncunun son hali…

Geçtiğimiz senelerda iki çocuğunun babası hayat arkadaşı Serdar Oral’ın ani vefatıyla yıkılan Has Namal, aylar daha sonra birinci kere görüntülendi. Oral’ın vefatından daha sonra Köyceğiz’den İzmir’e taşınan Namal, evvelki gün çocuklarıyla Bodrum Ortakent’te görüntülenmişti.

NAMAL’DAN GAZETECİLERE SERT ÇIKIŞ!

Şezlongunda arkadaşları ile sohbet eden Has Namal, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince tadı kaçtı. Hemen üstünü giyen oyuncu, çocukları Nefes ve Elem Su’yu yanına çağırarak, plajı terk etmek üzere yürümeye başladı.

özgü namal

“ÇOCUKLARIMI ÇEKENEZSİN”

Namal, fotoğraflarını çeken gazetecilere ise “Çocuklarımı çekemezsin. Çabucak buraya gel, gel Buraya” diyerek sert çıktı.

“HEMEN O FOTOLARI SİL”

Gazetecilerin yanına gelmesine karşın sakinleşmeyen oyuncu, “Çocuklarımı çekmeni istemiyorum. Burası özel bir alan, sen beni çekemezsin. Çabucak sil o fotoğrafları” diyerek bağırdı. “Özgü Hanım, sizi yasal alanlardan çekiyoruz. Lütfen sakin olun” karşılığına daha da sonlanan 43 yaşındaki oyuncu, epeyce tartışılacak bir polemiğe imza attı.

özgü namal

SON HALİ SEVENLERİNİ ÜZDÜ!

Özgü Namal, Onur Tan’ın yönettiği ve eski rol arkadaşı Oktay Kaynarca’nın başrolde yer aldığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ isimli dizinin setini ziyaret etti. Tan, Mahsus Namal ve birkaç arkadaşıyla çekildiği fotoğraf karesini toplumsal medya hesabından şu notla paylaştı:

“Tam yalnız kaldığını düşünür, fazlaca yorulur, güçsüz düşersin, bir anda vücuduna güç bahşeden, ümitsizliğe kapıldığında kalbinde yaşama sevinci yaratan dostların, hoş arkadaşların ziyaretine gelir… Yeterli ki varsınız.”

özgü namal

ÇOCUKLARIYLA GÖRÜNTÜLENDİ!

Çocuklarıyla bir arada tatil yapan oyuncu , Bodrum’da yeni bir proje için görüşme yapacağı öğrenildi.

özgü namal yıllar daha sonra ortaya çıktı

Eşinin ani vefatının akabinde Köyceğiz’deki konutundan taşınıp İzmir’de yaşamaya başlayan oyuncu Ortakent’teki bir otelde çocukları ile birlikte kahvaltı yaparken objektiflere takıldı.

özgü namal bodrum

Namal, bir gün daha sonra ise çocuklarıyla plaja indi. Denize girmek yerine çocuklarıyla ilgilenen 43 yaşındaki oyuncu, akabinde arkadaşlarıyla kıyıda sohbet etti.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl Ümraniye’de görüntülenmişti.

Kalp krizi daha sonrası hayat arkadaşını vefatıyla yıkılan oyuncu ise yıllardır ailesiyle yaşadığı Köyceğiz’den İstanbul’a taşınarak gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başladı.

Yeditepe İstanbul, Kurtlar Vadisi, bayanın Çiftliği, Kan ve Merhamet dizilerde rol alan başarılı oyuncu Mahsus Namal’ın Serdar Oral ile beraberliğinden Nefes ve Elem Su isminde iki çocuğu bulunuyor.

Namal, kalp krizi kararı hayatını kaybeden Ahmet Serdar Oral’la 10 seneliğine kiraladığı Köyceğiz’e bağlı Ağla köyünde bulunan meskenini boşalttı.

özgü namal villasını satışa çıkardı

Beş yıldır eşi ve çocuklarıyla bir arada orada yaşayan 42 yaşındaki oyuncunun, Ahmet Serdar Oral’ın vefatından daha sonra köye hiç gitmediği öğrenildi.

Evin bahçesinde Has Namal’ın çocuklarının oyuncakları ve kurdukları salıncak, atıl vaziyette duruyor.

Ayrıca oyuncunun, köyde eşiyle yatırım için satın aldıkları ve etrafına duvar ördükleri yedi dönüm, ortasında küçük bir göl bulunan arsayı da 3 milyon TL’ye satışa çıkardığı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Metin Şentürk taklitçisine seslendi: Seni ben sandım!