Diz kapağı kırılan Ebru Yaşar’dan değişik açıklama: tekrar kırmızı giymeyeceğim

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Ebru Yaşar yaklaşık iki ay evvel şanssız bir kaza yaşayarak diz kapağını kırmıştı. Aracından inerken dizinin üzerine düşen ünlü müzikçi hastaneye kaldırılarak apar topar ameliyata alınmıştı. Yaşar, verdiği konser sırasında farklı bir açıklamada bulundu.

Ocak ayında Maslak’ta bir yerde sahneye çıkan ünlü sanatçı Ebru Yaşar, aracından inerken dizinin üstüne düşmüştü. Geçirdiği şanssız kaza daha sonrası ameliyat edilen ünlü sanatçı Ebru Yaşar, eski sıhhatine kavuştu. Yaşadığı kaza daha sonrası birinci sefer açıklamalarda bulunan ünlü müzikçi, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yaşar, “Burada sahneye çıkmış, kırmızı bir elbise giymiştim. tekrar kırmızı elbise giymeyeceğim.” Tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Ebru Yaşar geçtiğimiz aylarda Maslak’ta verdiği konser çıkışında aracından inerken şanssız bir an hayatıştı. Ayağı takılarak dizinin üzerine düşen müzikçi hastaneye kaldırılmıştı. Diz kapağında kırıklar olduğu tespit edilen ünlü müzikçi apar topar ameliyata alınmıştı.

Sanatçı, operasyon öncesi hastanede çekilmiş fotoğrafını toplumsal medyada paylaşarak sevenlerini bilgilendirdi:

“Sevenlerimi üzmek, korkutmak istemem. Bilgi gayeli paylaşıyorum. Düştüm ve diz kapağım kırıldı. Artık ameliyata girip inşallah toparlayacağım.”

“ÜZGÜNÜM”

Başarılı geçen operasyonun akabinde Ebru Yaşar, son durumunu sevenleriyle toplumsal medya hesabından paylaştı: “Sevenlerim, dostlarım. Kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarılı geçmiş. Arayan, ileti atan tüm dostlarıma teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı yaşadım fakat daha düzgünüm. Bu vesileyle katılmak üzere yemin ettiğim tüm tertiplerim için de üzgünüm. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere…”