Bridgerton dizinin yıldızı Ruby Barker’dan hayranlarını kahreden itiraf: Akıl hastanesindeyim!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Bridgerton dizisinde Marina Thompson karakterini oynayan Ruby Barker, toplumsal medya hesabından yaptığı itirafla gündem oldu. Ruh sıhhatinde sıkıntılar yaşadığını söyleyen ünlü aktris bir müddetdir akıl hastanesinde tedavi gördüğünü deklare etti.

Dijital içerik platformu Netflix’in fenomen üretimlerinden “Bridgerton” ile yıldızı parlayan oyuncu Ruby Barker, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını şoke etti. Instagram hesabından takipçilerine seslenen 25 yaşındaki genç oyuncu, ruh sağlığındaki meseleler niçiniyle bir müddetdir tedavi olduğunu birinci kere sefer deklare etti.

Bridgerton dizinin yıldızı Ruby Barker

“Herkese karşı dürüst olmak istiyorum. bir müddetdir bir gayret arasındayim” diye kelamlarına başlayan İngiliz aktris “Şu anda hastanedeyim, yakında taburcu olacağım. Ve umarım ki hayatıma devam edeceğim” biçiminde konuştu.

Ruby Barker

İngiltere’de 9 Mayıs ile 15 Mayıs içinde gerçekleşen Ruh Sıhhati Farkındalık Haftası‘na da işaret eden ünlü oyuncu, ‘arasında biriken travma yüzünden’ yardım almadan evvel kendisini öfke dolu, sonlu ve kızgın hissettiğini belirtti. “Bütün dünyanın yükünü sırtımda taşıyordum” formunda kelamlarına devam eden Barker düzgün bir hayata ve güzel bir mesleğe sahip olmak istediğini de hayranlarıyla paylaştı.

Ruby Barker toplumsal medya hesabından şoke eden açıklamalarda bulundu

Ünlü oyuncu bu güç periyotlarda kendisine takviye olan dizinin yapımcılarına teşekkürlerini sunarak “Hayatta kalmak istiyorum. Hayatta kalacağım. Siz de öyle” kelamlarıyla cümlelerini noktaladı.

Ruby Barker akıl hastanesinde tedavi görüyor