Beyin kanaması geçiren Mesut Akusta aylar daha sonra birinci sefer görüntülendi!

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçiren Mesut Akusta kızı ve eşi ile aylar daha sonra Bebek Parkı’nda birinci kere görüntülendi. Akusta, gazetecilere sıhhat durumuna ait açıklamalarda bulundu.

58 yaşında olan usta oyuncu Mesut Akusta, geçen yıl meskeninde beyin kanaması geçirmiş ve acil ameliyata alınmıştı. Tedavisinin akabinde hastaniçin çıkan fakat daha sonrasında haber alınamayan Akusta, aylar daha sonra görüntülendi.

AYLAR daha sonra BİRİNCİ KERE GÖRÜNTÜLENDİ!

Mesut Akusta, evvelki gün eşi Şafak Özbir Akusta ve kızı Berfin Cano ile Bebek Parkı’nda keyifli vakit geçirdi.

Kızını salıncakta sallayan oyuncu ile Berfin’in eğlenceli imajları objektiflere yansıdı. Sevinci bir çok yerinde olan minik Berfin Cano, anne ve babasının fotoğraflarını çekti.

mesut akusta son hali

“HIZLI TOPARLANDIM”

Rahatsızlığıyla ilgili konuşan Akusta, “Hastalandık ancak ayaktayım. Biraz sıkıntı bir müddetçti fakat çabuk toparladım. 10 gün daha sonra sete döndüm. Bu biçim hastalıklar geçirip de sete dönmek zordur lakin ben döndüm. Ufak tefek kahırlar kaldı lakin atlattım bu periyodu” tabirlerini kullandı.