Berlin: Ambulans otoyolda patladı

Leila

Global Mod
Global Mod
Şehrin batısında duman bulutu

Ambulans Berlin şehir karayolunda patladı – iki kişi hafif yaralandı

Berlin’de A115 otoyolunda bir ambulans alev aldı.

© Kaynak: IMAGO/Achille Abboud

Berlin’de bir otoyolda bir ambulans patladı ve alev aldı. İtfaiyeye göre, iki kişi hafif yaralandı.

Berlin’de, Autobahn 115’e (Avus) giden bir besleme yolunda bir ambulans patladı ve alev aldı. Rundfunk Berlin-Brandenburg’a (RBB) bir itfaiye sözcüsü, özel bir hasta taşıma şirketinin iki çalışanının hafif şekilde yaralandığını söyledi. Adam ve kadın hastaneye kaldırıldı. “T-online” raporuna göre, araca kalıcı olarak yerleştirilmiş, on litre oksijenle doldurulmuş basınçlı gaz deposu patladı.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Çatı kamerası patlamayı gösteriyor

Bir polis sözcüsü, “çevrimiçi” olarak tanıkların yüksek sesli patlama sesleri duyduğunu söyledi. Bir RBB çatı kamerası, saat 12:20 sıralarında patlamanın fotoğrafını çekti İstasyon binası, Westend semtindeki kaza mahallinin hemen yakınında.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Kaza, trafikte büyük sorunlara neden oldu. Polis, besici yolunu her iki yönde de geçici olarak trafiğe kapattı. Kısa bir süre bloke olan arabalar tekrar tek yönde gidebildi, ancak kaza yapan arabanın olduğu şerit daha uzun süre kapalı kalmak zorunda kaldı – ayrıca itfaiye orada çok fazla söndürme köpüğü kullanmıştı.

Haberler/ayak parmağı