Bergen’i öldüren eski eşi Halis Özgür’den pişkin açıklama: Pişman değilim

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Acıların hanımı olarak bilinen Bergen’in eski eşi ve katili geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bergen’i öldürdüğü için pişman olmadığını söyleyen Halis Özgür’ün açıklamaları Seren Serengil ve Bircan Bali’yi zahmetten çıkardı!

Arabeskin bedelli isimlerinden müzikçi Bergen’in hayatının anlatıldığı “Bergen” sineması bugün vizyona girdi. “Acıların hanımı” olarak bilinen Bergen’in katili olan eski eşi Halis Hür, büyük yankı uyandıran sinemanın akabinde Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanarak kendisine yöneltilen sorulara karşılık verdi.

Halis Özgür

Bergen’in evvel yüzüne kezzap atıp daha sonrasında da canına kıyan Halis Özgür, sinema için kendisinden müsaade alınmadığını söyleyerek “Bana ‘canavar’ diyen o bayana hiç yakıştıramadım. Ben canavar değilim. Ben her şeydilk evvel bir beşerim. Bir sinema yapıyorlar. Hiç şayet olmazsa benim onayımı almış olsalardı, hakikaten de epeyce âlâ bir sinema çıkardı ortaya. Hayali bir senaryo hazırlamışlar. Hayali bir sinema. Olayların nerede geçtiğini bile bilmiyorlar. Gelirsiniz Adana’da yaparsınız sineması. Adana’da geçti benim olaylarım.” halinde şoke eden açıklamalarda bulundu.

Halis Özgür

Özgür’ün sinemanın büsbütün hayali olaylardan ibaret olduğunu söylemesi üzerine Bircan Bali ve Seren Serengil çılgına döndü. Ünlü sunucular Halis Özgür’e “Bergen’i siz öldürmediniz mi? Yüzüne kezzap atmadınız mı? Pişman mısınız?” deyince Hür “Hayır, pişman değilim.” halinde cevap verdi.

Bergen ve Halis Özgür

Daha evvel Bergen’in kendisini tekraren aldattığını söyleyerek yaptıklarından utanç duymayan Halis Özgür’ün halleri hem stüdyodakileri birebir vakitte ekran başındaki izleyenleri çılgına çevirdi.

Bergen

Özgür’ün açıklamalarının akabinde Seren Serengil “Sizinle konuşacak hiç bir şeyimiz yok. Siz okumuş birisi değilsiniz belirli. Bir cehalet var. Namus kavramı müzik söylemekle ölçülemez. Kendini aldattığını düşündüğün bayanla yüzüne kezzap attıktan daha sonra birlikte olmaya devam edemezsiniz”, Bircan Bali ise “Siz aileniz için makûs bir örneksiniz. Ailenizde bir katil var. Ve hala pişman değilsiniz.” dedi. Sonlanan Halis Hür hakaret ve küfür edince yayından alındı.

Bergen