Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları ortasında anlatmıştı! Çağlayan’dan hoş haber geldi

GuzzeL

Global Mod
Global Mod
Başarılı üretimci Armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek makûs bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. Ünlü yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten dayanak gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları ortasında anlatmıştı. Çağlayan’dan sevenlerini memnun edecek yeni bir haber geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımcı kimliğiyle tanınan Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile berbat haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Akciğer kanserineyakalandığını duyuran ünlü üretimci, yaşadığı süreçten bahsederek şov ve programlarına orta vereceğini lisana getirmişti.

Armağan Çağlayan

LENFLER PAK ÇIKTI!

Akciğerinde bir kitle tespit edildiği haberini duyurarak hayranlarını üzen ünlü üretimci Armağan Çağlayan’dan sıhhat durumuyla ilgili son dakika haberi geldi. Toplumsal medya hesabından sonuçlarının güzel çıktığı haberini “Perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden modül alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim pak. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasydaha sonrasında nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan daha sonra görüşmek üzere. Herkese her şey için epeyce teşekkürler, sevgiler.” tabirleriyle paylaşan ünlü üretimci hayranlarını sevindirdi.

Armağan Çağlayan sıhhat durumu hakkında bilgi verdi

AMELİYATTAN EVVEL KÖPEĞİYLE VEDALAŞTI

Hastaneye gitmedilk evvel sempatik dostu ile vedalaşan Çağlayan köpeğiyle çekildiği kareyi “Hastaneye giderken vedalaştık… En kısa müddette görüşmek üzere…” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.

Armağan Çağlayan hastaneye gitmedilk evvel köpeği ile vedalaştı

NE OLMUŞTU?

ŞENAY DÜDEK HABERİ DUYURMUŞTU!

Kansere yakalanan Armağan Çağlayan cephesinden güzel haber geldi. Ünlü yapımcının yakın dostu Şenay Düdek sosyal medya hesabından “Gözün Aydın…Gözümüz Aydın…Tüm sevenlerinin de gözü aydın…Patolojik sonuç pak çıkmış. Bir ameliyat olunacak. İyisiyle. Armağan’ım, Ablam; Rabbim gözyaşlarını sevince döndürdü. Kalbinden huzur, vücudundan sıhhat her daim eksik olmasın…” notuyla paylaşım yaparak memnun haberi duyurmuştu.

Şenay Düdek paylaşımı

KENDİ PROGRAMINDA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMAMIŞTI!

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığı öğrenilen ünlü üretimci Armağan Çağlayan kendi programında gözyaşlarına boğulmuştu. Toplumsal medya platformu Youtube üzerinden kendi programını yapan Çağlayan’ın program konuğu geçtiğimiz ay kanserden ömrünü kaybeden Billur Kalkavan’ın ömrünü kaybetmedilk evvel nikah masasına oturacağı Buğra Bahadırlı olmuştu. Billur Kalkavan hakkında konuştukları sırada mevzu Armağan Çağlayan’ın hastalığına gelince ünlü üretimci gözyaşlarını tutamamıştı.

“ACI ÇEKMEK İSTEMİYORUM…”

Billur Kalkavan’ın hayatını kaybettiği gün akciğerindeki kitleyi öğrendiğini söyleyen Çağlayan yaşadığı süreçten bahsederken “Billur Hanım’ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda güya bende o gün bir şey bulunmamış üzere hissettim hayli acayip bir his. Ben de Billur Hanım üzere check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır… Bir tek acı çekmek istemiyorum. Tahminen Billur da o denli düşünüyordu. Şayet benimki kanserse bile daha hayli başı” ifadelerini kullanarak bu süreçte yaşadığı en büyük kaygıdan bahsetmişti. Gözyaşlarını hakim olamayan yapımcının programında duygusal anlar yaşanmıştı.

İşte o anlar:

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Sosyal medya hesabından berbat haberi paylaşan Çağlayan şu sözleri kullanmıştı: “Herkese merhaba, bugün sizinle şahsi bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler kararında bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

Armağan Çağlayan

“İŞLERİME MECBURÎ ORTA VERİYORUM”

“Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz “Size Anlatacaklarım Var” gösterisine 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden daha sonra mecburî bir orta verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Lakin çalışmak benim için her vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en kıymetli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o mecburî ortayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde bir daha görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek karşılık veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve iyilikler dilerim.”

EBRU GÜNDEŞ DAYANAK BİLDİRİSİ PAYLAŞMIŞTI!

Kansere yakalandığını açıklayan ünlü yapımcıya sevenlerinden ve dostlarından geçmiş olsun dilekleri ve dayanak bildirileri gecikmemişti. yıllar öncesinde beyin kanaması geçiren ünlü müzikçi Ebru Gündeş de Popstar yarışmasında yıllar öncesinde bir arada heyet üyeliğini paylaştığı üretimci dostuna toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla dayanak vermişti.

Ebru Gündeş ve Armağan Çağlayan

“DUALARIM SENİNLE”

1999
senesinde albüm tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçirerek mevtten dönen ünlü müzikçi Ebru Gündeş, Armağan Çağlayan ile bir fotoğrafını paylaşarak “Canım Armağan’ım, hoş yürekli arkadaşım…Senin üstesinden gelemeyeceğin hiç bir şey olduğuna inanmıyorum…senelerdır beyninde 3 tane klipsle, 2. hayatını yaşayan benden çok daha kuvvetli ve inatçı olduğunu da biliyorum…ötürüsıyla bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en ufak bir kuşkum yok. Her vakit yanındayım. Dualarım seninle” notuyla manalı bir takviye bildirisi paylaşmıştı.

Ebru Gündeş paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!