Aras Kargo, Galatasaray’ın resmi taşıma sponsoru oldu

semaver

Global Mod
Global Mod
Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo, Türk sporuna verdiği dayanağa yeni bir halka daha ekleyerek kulübümüzün ve küme şirketlerinin resmi taşıma sponsoru oldu.

Yeni dönemde Galatasaray Spor Kulübü ve küme şirketlerinin toplama, dağıtım ve teslimat tertibini Aras Kargo üstlendi.

Sponsorluk muahedesi için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen merasimde imzaları, Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek ile Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın attı.

Aras Kargo yapılan iş birliği kapsamında Galatasaray taraftarlarının ağır ilgi gösterdiği GS Store’ların e-ticaret gönderilerini de taşıyacak.

Başkan Dursun Aydın Özbek, sponsorluk mutabakatıyla ilgili olarak bir konuşma gerçekleştirdi.

İŞ BİRLİĞİMİZİN FARKLI BRANŞLARLA DAHA DA GELİŞMESİNİ UMUYORUM

Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek, “Galatasaray Spor Kulübü olarak Aras Kargo ile bir iş bilirliği ortasında olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Aras Kargo’nun Türk sporuna bilhassa de Galatasaray’a olan dayanağını nasıl geliştirilebiliriz bunu da konuşmak isteriz. Öncelikle Aras Kargo’ya teşekkür ediyorum kulübümüze vereceği dayanaktan dolayı. Mağazacılık ve Galatasaray Spor Kulübü’nün başka organlarıyla ilgili bir nakliyat mutabakatı. Yalnızca taşıma takviyesi olarak değil Aras Kargo’nun Galatasaray’a reklam açısından da verdiği takviye epeyce değerli. İki değerli kurum Türkiye Cumhuriyeti için biri spor kulübü başkası de lojistik kurum… Bu iki kurumun gelişmesi daha da ileriye gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Sevgili Genel Müdürüme sürpriz olarak da bunun yalnızca bu düzeyde kalmamasını bilhassa amatör sporlarla daha büyük iş birliğine taşımamız gerektiğini burada sizlerin önünde söylüyorum. Bu muahedeyi resmi taşıma sponsorluğu için imzaladık lakin Türk sporunu daha da geliştirmek için bu iş birliğinin daha da gelişmesini, yalnızca futbolla hudutlu kalmamasını istek ediyoruz. Yalnızca imzalanan metinlere bağlı kalmayalım ve Aras Kargo ile Galatasaray içindeki bu iş birliğini geliştirelim. Türk sporunun gelişmesi için amatör sporların da desteklenmeye muhtaçlığı var. Türk sporuna hizmet etmek, Türk sporunu daha da geliştirmek için önümüzdeki günlerde Galatasaray ile birlikte rastgele bir amatör branşımıza da destekçi olursanız Galatasaray ailesi olarak epeyce seviniriz. Bugüne kadar yaptığınız takviyeden dolayı da ayrıyeten teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

ÖNEMLE VE KEYİFLE BU SORUMLULUĞU YERİNE GETİRMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Farklı branşlarda da Türk sporuna sundukları dayanağı sürdüreceklerini ve yesyeni başarılara imza atacaklarını belirten Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın ise şunları söylemiş oldu:

“Aras Kargo olarak biz 40 yıldır sporun ve sanat dünyasının destekleyicisi olduk. Yaptığımız iş aslında üretici, tüketici ve tedarikçi içinde köprü nazaranvi nazaranbilmek. Günün sonunda 117 yıllık geçmişiyle biroldukca muvaffakiyete imza atmış bir spor kulübün bize vermiş olduğu bu manalı formayı nitelikli bir biçimde taşımak için bugün Sayın Lider ile bir arada imzaları atıyoruz. Aras Kargo, 40 yıldır sporun bütünleştirici özelliğinin farkında olduğu için bu alanda önemli dayanak ve katkı sağlıyor. Spor kulüplerinde en kıymetli branşlardan bir tanesi futbol. Bunun yanında biroldukca farklı alanda spor kulüplerimiz bilhassa geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi dünyaya daha farklı, bütünleştirici, insanların bir ortada beğenilen görüyle daha farklı bakabilecekleri değerli bir misyon da üstlenmiş durumdalar. Olağan ki Galatasaray Spor Kulübü’nün bizi yönlendirebileceği, bizimle bir arada iş birliği yapabilecek farklı branşlar var ise burada üzerimize düşen sorumluluğu keyifle yapıyor oluruz. Biz bilhassa kendi ülkemizde 80 milyonun üzerinde yurttaşımıza bu hizmeti gdolayırken, Galatasaray Spor Kulübü üzere milyonlarca taraftarı olan bir taraftar kümesine hakim topluluğun bizimle bir arada iş süreçlerini geliştiriyor, bizi de tahlil ortağı olarak kabul ediyor olması bizim için öbür bir mana, gurur ve keyif yaşatıyor olur. Türk sportmenini destekleyebileceğimiz ve onların başarısıyla gururlanabileceğimiz hoş iş birliklerine imza atıyor olmak bizleri gururlandırır. “Futbolun heyecanını taşıyoruz” mottosuyla bu yıla başlamıştık. Ulusal Grubumuzun da taşıma sponsoruyuz. Maksadımız ülkemizde keyifle her insanın takip ettiği, milyonlarca kitlesi olan futboldaki muvaffakiyetin bir modülü olmak. Sayın Liderime ve İdare Kurulu’na bu manalı formayı bize emanet ettikleri için fazlaca teşekkür ediyorum. Ehemmiyetle ve keyifle bu sorumluluğu yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Uzun müddettir Galatasaray Spor Kulübü ile tahlil ortağı olarak çalışıyorduk. Bugün bunu bir boyut ileri gdolayıyoruz. Umarım tekrarki beraberliğimizde liderimizin bizden talep ettiği ne var ise onu da yerine getirmek üzere yine huzurlarınıza geliyor oluruz.”

Basın toplantısının tamamını resmi YouTube kanalımızdan seyretmek için