Adam piyangodan 4,4 milyon euro kazandı ve çalışmaya devam etmek istiyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Yılın başında beklenmedik mali nimet

Kuzey İrlandalı piyango milyoneri çalışmaya devam etmek istiyor

Jonny Johnston ve ortağı Christina Williams piyango galibiyetlerini kutluyorlar.

© Kaynak: resim ittifakı / empics

Kuzey İrlanda'da bir çift, Noel'den hemen önce yapılan piyangodan birkaç milyon pound kazandı. Yine de ikili mütevazı kalmak ve işlerinde herhangi bir geri adım atmamak istiyor.

Kuzey İrlanda'nın County Fermanagh şehrinde yaşayan bir çift için 2023 yılı beklenmedik bir şansla sona erdi: Günlük “Belfast Telegraph” gazetesine göre Jonny Johnston ve eşi Christina Williams 3,8 milyon pound (yaklaşık 4,4 milyon euro) kazandı. “bildirildi. Johnston, 16 Aralık'ta milli piyangodan bir e-posta aldığında iş arkadaşlarıyla keyifli bir akşam geçirmişti. Gazetenin haberine göre, ilk başta bunun sadece küçük bir kazanç olduğunu düşündü. Bu yüzden ilk başta mesajı açmadı. Ertesi sabah kazancını görmesi tekrar istendi.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

“Pazar sabahı yatağımın kenarına oturup ne gördüğümü anlamaya çalıştım. Bir teslimat şirketinde çalışan Johnston, Belfast Telegraph'a şöyle konuştu: “Hesabımdaki rakamlara bakmaya devam ettim.

“38.000 £ kazanabileceğimi düşündüm ama çok fazla sıfır vardı.” O ve karısı ilk başta buna inanamadılar ve hatta bunun bir hile ya da sahtekarlık olduğundan şüphelendiler. Ama yavaş yavaş gerçek onlara ulaştı. Henüz sabahın erken saatleri olduğu için tezahürat yaptılar ve galibiyetlerini kahve eşliğinde kutladılar.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Milyonlarca değerinde ama meslektaşlarınızı hayal kırıklığına uğratmadı

Beklenmedik bir gelişme olmasına rağmen Johnston'ın Noel'den önce teslimat vardiyasını tamamlaması gerekiyordu. Tabii ki meslektaşlarını hayal kırıklığına uğratmadı, diye açıkladı. Böylece 23 Aralık'ta, hiçbir şeyden haberi olmayan müşterilerine Noel hindileri ve diğer Noel hediyelerinden oluşan çantalar teslim etti.

Hayat ve biz

Sağlık, esenlik ve tüm aile için rehber – her iki perşembe.

Kazandıktan sonra bile çocuklu çift çalışkan ve alçakgönüllü olmak istiyor: “Temelde kalmalıyız.” Sonuçta beklenmedik zenginlik ikisini farklı insanlar yapmıyor, dedi Christina Williams: “Çalışmayı seviyoruz. Bu bizi tetikte tutuyor ve bizi anlamla dolduruyor.” Bunun yerine, kazançlarını aileyi mali açıdan güvence altına almak ve kendilerine birlikte biraz boş zaman tanımak için kullanmak istiyorlardı.

Haberler/lin