1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nden Lider Dursun Aydın Özbek’e ziyaret

semaver

New member
Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek, Ankara’dan gelen özel konuklarını ağırladı.


1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği İdare Konseyi Lideri Özgür Bayraktar ve derneğin yöneticileri ile üyeleri, Lider Dursun Aydın Özbek’i ziyaret etti.
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndaki toplantıda 1905 AGS İdare Konseyi Lideri Özgür Bayraktar, üzerinde Nef Stadyumu’nun resmedildiği bir tabloyu Lider Özbek’e ikram etti.

Görüşme daha sonrası Lider Dursun Aydın Özbek ile 1905 AGS İdare Konseyi Lideri Özgür Bayraktar, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Dursun Aydın Özbek, şu sözleri kullandı:

“Sevgili Liderime beğenilen geldin diyorum. Burası onların konutu aslında. ötürüsıyla onları burada kendi meskenlerinde ağırlamaktan da memnunluk duydum İdare Heyeti arkadaşlarımla birlikte. 1905 AGS nitekim Galatasaray’ın kıymetli kurumlarından bir tanesi. Her vakit Galatasaray’a dayanak olmuşlar. Ne vakit bir davet yapsak, ne vakit muhtaçlığımız olan bir mevzuyu kendilerine iletsek, her vakit koşa koşa geldiler, her vakit takviye verdiler. Bu manada sevgili liderime epeyce teşekkür ediyorum. Galatasaray’ın önümüzdeki senelera hazırlanması, Galatasaray’ın 20-25 yılının şekillenmesi lakin bu kurumların vereceği dayanakla mümkün olacak. Şu anda Galatasaray’ın yaptığı projeler var. Bu projelerle ilgili kendilerine bilgi verdim. Bu projelerle ilgili kendilerinden takviye istedim. Kıymetli liderim hiç tereddüt etmeden bütün taleplerimize karşılık verdi. Galatasaray Spor Kulübü’nün Lideri ve İdare Şurası olarak kendilerine teşekkür ediyorum. Bu dayanağın devam etmesini diliyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde kendilerini Ankara’da ziyaret edeceğim. O ziyaretimizde de bu takviyesi daha fazla şekillendirmek mümkün olacak.”

1905 AGS İdare Şurası Lideri Özgür Bayraktar ise “Ben bu nazik karşılamalarından dolayı başta Dursun Özbek Liderimize, Metin Liderimize, İsmail Liderimize, değerli İdare Kurulu’na başka ayrı teşekkür ediyorum. Kendilerine muvaffakiyetler diliyorum. 1905 AGS Ailesi olarak Ankara’da sevdası Galatasaray olan iş insanlarını bir ortaya getirmek Galatasaray’ın himayesinde Galatasarayımıza hizmet etmek gayeli faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bugün bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Kendilerinin himayesinde Galatasarayımıza yapmamız gereken azami katkı ne var ise kendilerine talimatları doğrultusunda hareket edeceğimizi tabir ettik. Kendilerine yine teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.
 
Üst